شنبه، 17 خرداد 1399
En | 
تقدير استاندار مازندران از مديركل راه و شهرسازي استان

تقدير استاندار مازندران از مديركل راه و شهرسازي استان

تاریخ انتشار: 1398/08/12|   بازدید: 124 |  print
استاندار مازندران از مدیر کل راه و شهرسازی استان و مجموعه اعضای آن دستگاه در حوزه ایمن سازی زیرساخت های اساسی که موجب کسب عنوان «دستگاه برتر» در سال 1398 در سطح استان مازندران شده ، تشکر و قدردانی نمود .
 
سيد حميد حسيني رئيس اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره كل راه و شهرسازي مازندران با اعلام اين خبر افزود :اداره کل راه و شهرسازی استان در نمایشگاه دستاوردهای پدافند غیر عامل در استان به مناسبت هفته پدافند غیرعامل حضور فعال داشته است.
سيد حميد حسيني ادامه داد: در بخشي از لوح تقدير استاندار آمده است : هفته پدافند غیرعامل فرصت مغتنمی است تا از تلاش ها و اقدامات اثر بخش ماندگار کسانی که نسبت به تحقق منویات و فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و در راستای تاکیدات دولت تدبیر و امید درخصوص موضوع خطیر پدافند غیرعامل به منظور نیل به اقتدار درون زا ، پایداری ملی ، ارتقا آمادگی و مصون سازی جامعه همت نگارده اند ، تقدیر گردد. لذا بدین وسیله از تلاش ارزشمند جنابعالی و مجموعه آن دستگاه در حوزه ایمن سازی زیرساخت های اساسی که موجب کسب عنوان «دستگاه برتر» در سال 1398 در سطح استان مازندران گردیده ، تشکر بعمل می آید .
  نظرات

نظری وجود ندارد.