| 22 تير 1399
En | 
رئیس اداره نظارت بر ساخت راههای اداره کل راه و شهرسازی استان :  بهره برداری از  زیرگذر سنگتراشان در ایام ا...دهه فجر

رئیس اداره نظارت بر ساخت راههای اداره کل راه و شهرسازی استان : بهره برداری از زیرگذر سنگتراشان در ایام ا...دهه فجر

تاریخ انتشار: 1398/09/11|   بازدید: 82 |  print
رئیس اداره نظارت بر ساخت راهها از بهره برداری از زیرگذر سنگتراشان در ایام ا...دهه مبارک فجر با صرف اعتباری بالغ بر 40 میلیارد ریال خبر داد .
 
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران مهندس معزمیرموسایی رئیس اداره نظارت بر ساخت راهها ضمن اعلام اين مطلب گفت: اين زيرگذر با هدف ارتقاء ایمنی و همچنين كاهش تصادفات و تسهيل در امر حمل و نقل و کاربران جاده ای به اجرا در آمد.
وي ادامه داد : از اين رو اقدامات ايمن سازي و افزايش ظرفيت ايمني محورهاي تحت پوشش بعنوان اولويت كاري اين مجموعه قرارگرفت كه ازجمله آن ميتوان به احداث زيرگذر سنگتراشان اشاره نمود .
رئیس اداره نظارت بر ساخت راهها در خصوص مشخصات اجرايي پروژه مذكور عنوان كرد: اجراي زيرگذر باكسي به دهانه 9 متر و ارتفاع 5.5 متر بطول 25 متر می باشد و باكس زيرگذر و دیوار رمپها تكميل گرديده ، بسترسازی رمپ ها در دست اجرا مي باشد.
وی در خصوص این پروژه اظهار کرد : تكميل ساخت قطعات پيش ساخته باكس زيرگذر ، خاكبرداري رمپ ها ، احداث آبرو ،احداث ديوار رمپ ها،جابجايي لوله گاز موجود در بستر رمپ هاي ورودي و خروجي شرقي از کارهای انجام شده این پروژه می باشد .
مهندس میرموسایی به مزيت هاي زيرگذر " سنگتراشان" اشاره و اظهار داشت : بدليل تردد پرشمار در محور ساري – تاكام – كياسر و همچنين دسترسي ايمن به روستاها و حذف بريدگي هاي غيرمجاز اين زيرگذر با هدف ارتقاء ايمني به اجراء درآمد.
گفتنی است : اعتبار هزینه شده این پروژه تاکنون بیش از 40 میلیارد ریال با پیشرفت فیزیکی 90 درصد می باشد .

  نظرات

نظری وجود ندارد.