| 22 تير 1399
En | 
شهادت سردار بزرگ و پرافتخار اسلام حاج قاسم سلیمانی تسلیت باد

شهادت سردار بزرگ و پرافتخار اسلام حاج قاسم سلیمانی تسلیت باد

تاریخ انتشار: 1398/10/14|   بازدید: 48 |  print
انالله و انا الیه راجعون
من المُومِنینَ رِجالٌ صَدَقُوا ماعاهَدُوااللهَ عَلَیهِ فَمِنهُم مَن قَضی نَحبَهُ وَ مِنهُم مَن یَنتَظِرُ وَ مابَدَّلُوا تَبدیلاً
 
شکوه و سربلندی ایران اسلامی، مرهون مجاهدت دلیر مردانی همچون سردار قاسم سلیمانی است که در مکتب انسان‌ساز ولایت، درس عشق، ایثار و خدمت آموختند؛ مردانی که با دل بریدن از تمامی تعلقات، به دعوتگاه یار شتافتند و برگ برگ دفتر هستی را با نام و یاد خود جلوه‌ای دیگر بخشیدند.
بیابان‌ها و کوه‌ها و دره‌ها او را بهتر از خیابان‌ها و کاخ‌ها و برج‌ها می‌شناسند. مردی که عمرش را در راه دفاع از کیان و ناموس اسلام و وطن گذاشت و لحظه‌ای از پاسداری حرمت و حریم ایرانیان و جهان اسلام غافل نشد. تلاش بی وقفه حاج قاسم سلیمانی در مبارزه با گروهک تروریستی داعش او را به نماد مبارزه با تروریسم و افراطی گری در دنیای اسلام بدل کرده بود . قامت سردار سرفراز ایران هرگز دربرابر دشمنان این آب و خاک نشکست و او ایستاده به درجه رفیع شهادت نائل شد.
بدون تردید این خطای بزرگ و استراتژیک ناشی از عدم شناخت منطقه و ظرفیت‌های همپیمانان جمهوری اسلامی ایران در میان کشورهای منطقه بوده و نقطه عطفی در تحولات استراتژیک کل منطقه خواهد بود و دشمن قطعا پشیمان خواهد شد و باید منتظر سخت ترین پاسخ از سوی ملت بزرگ ایران باشد.
رحمت خدا بر شهید حاج قاسم سلیمانی و بر همه‌ مجاهدان راه حق. اینجانب ضمن تسلیت عروج ملکوتی این سردار سرافراز اسلام که صبورانه زیست، صادقانه آموخت، صمیمانه روشنی بخشید و سبک بال از افق ناسوت پرکشید به رهبر معظم انقلاب و فرماندهی معظم کل قوا،نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران ،مردم بزگوار ایران ،آزادی خواهان جهان و به همسر فداکار ایشان و فرزندان گرانقدرشان، از درگاه خداوند سبحان برای آن شهید والا مقام غفران و رحمت الهی و برای ملت سوگوار صبر و شکیبایی مسئلت می نمایم.
  نظرات

نظری وجود ندارد.