| 14 مرداد 1399
En | 
مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران: عزت، اقتدار و سربلندی امروز ما به برکت خون شهداست

مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران: عزت، اقتدار و سربلندی امروز ما به برکت خون شهداست

تاریخ انتشار: 1398/11/19|   بازدید: 47 |  print
سیدمحمد نظری مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران در مراسم عطرافشانی گلزار شهداء ساری گفت: عزت ، اقتدار و سربلندی امروز ما به برکت خون شهداست.
 
سیدمحمد نظری مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران در ایام الله دهه مبارک فجر و در آستانه چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در مراسم عطرافشانی گلزار شهداء ساری گفت: عزت ، اقتدار و سربلندی امروز ما به برکت خون شهداست.
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی مازندران کارکنان این اداره کل با حضور در گلزار شهداء شهرستان ساری با اهداء گل و غبارروبی قبور مطهر شهداء با آرمان های شهدای گرانقدر تجدید میثاق نمودند .
مهندس نظری در حاشیه مراسم عطرافشانی گلزار شهداء ساری تاکید کرد : همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند امروز زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهداء ، کمتر از شهادت نیست و ضرورت دارد با برگزاری اینگونه برنامه ها یاد و نام شهداء همواره در جامعه زنده و موج آفرین باشد .
وی افزود : شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی به عنوان اسطوره مقاومت همیشه باید الگوهای مردم ایران باشند و خادمان مردم نیز با روحیه جهادی و انقلابی فقط خدمت به مردم را سرلوحه فعالیتهای خود قرار دهند .
  نظرات

نظری وجود ندارد.