| 14 مرداد 1399
En | 
رئیس اداره  راه و شهرسازی شهرستان سوادکوه :

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان سوادکوه :

تاریخ انتشار: 1398/11/20|   بازدید: 58 |  print
بهره برداری از 1/5 کیلومتر آسفالت راه روستایی تمر شهرستان سوادکوه شمالی
 
رئیس راه و شهرسازی شهرستان سوادکوه عنوان نمود : در آستانه چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی 1/5 کیلومتر از راه روستایی تمر سوادکوه شمالی افتتاح و مورد بهره برداری گرفت .

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران، مهندس جعفری ضمن بيان اين مطلب افزود: یکی از اهداف کلان توسعه در اغلب کشور ها و از جمله کشور عزیزمان، توسعه و عمران روستایی است، بدیهی است که یکی از ابزارهای مهم توسعه روستاها، احداث راه دسترسی مطلوب، مناسب و ایمن می باشد. این ضرورت مهم همواره مد نظر مدیران و مسئولان وزارت راه و شهرسازی به عنوان خادمین مردم فهیم و روستاییان بزرگوار می باشد.
وي تصریح کرد: راه روستایی تمر به طول 1/5 کیلومتر و به عرض 5/5 متر با مشارکت شرکت آب منطقه ای مازندران و نظارت راه و شهرسازی و هزینه بالغ بر 800 میلیون تومان انجام شد.
مهندس جعفری رییس اداره راه و شهرسازی سوادکوه و سوادکوه شمالی با اشاره به افتتاح راه تمر با حضور مسئولین استانی و شهرستانی یاد آور شد : مهمترین پروژه های در دست اقدام در شهرستان سوادکوه شمالی شامل پل شهرک سپاه شهر شیرگاه، پل بازیرکلا، سایت اداری سوادکوه شمالی ، مسکن مهر 224 واحدی و راه غوزک رودبار و راه بورخیل به صنم می باشد.
  نظرات

نظری وجود ندارد.