| 14 مرداد 1399
En | 
رئيس  كميته ورزشي راه و شهرسازي مازندران خبر داد :

رئيس كميته ورزشي راه و شهرسازي مازندران خبر داد :

تاریخ انتشار: 1398/11/21|   بازدید: 27 |  print
اختتامیه مسابقات فوتسال جام شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی و گرامیداشت دهه فجر
 
رئيس كميته ورزشي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران از اختتامیه مسابقات فوتسال در بين کارکنان این اداره کل خبر داد و افزود : مسابقات مذكور در قالب جام شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی و گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند اسلامی برگزار شد.
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران، سیدهاشم حسینی ضمن اشاره به اين مطلب افزود: اهميت ورزش و سلامت جسم و جان و تاثير مثبت آن بر عملكرد كاركنان بر كسي پوشيده نيست.
وي يادآور شد: ورزش از نيازهاي اساسي جسم و روح است و مديران بايد با جدي گرفتن اين موضوع انگيزه لازم براي توسعه ورزش به همراه داشتن روحيه اي فعال در ميان كارمندان ايجاد كنند.
رئيس كميته ورزشي راه و شهرسازي مازندران ضمن اشاره به اين مطلب كه بحث سلامت كارمندان با كمك ورزش بايد يكي از راهكارهاي مديران براي پيشبرد اهداف ادارات مدنظر قرار گيرد خاطر نشان ساخت: با توجه به اين مهم ، در ايام الله دهه مبارك فجر يك دوره مسابقه ورزشي فوتسال در بين همکاران اداره کل راه و شهرسازی مازندران با حضور 8 تیم و مسابقات آمادگی جسمانی و دارت بین بانوان اداره کل برگزار گردید.
حسینی اظهار داشت: در اين دوره از مسابقات تیمهای معاونت توسعه منابع ، راه روستایی، مسکن و ساختمان ، ساخت و توسعه راهها ، حوزه املاک و حقوقی ، حوزه حراست و شهرستانهای قائمشهر و تنکابن حضور داشتند که در پایان این مسابقات تیم های حراست ، املاک و حقوقی و معاونت توسعه منابع به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند و همچنین مسابقه آمادگی جسمانی بانوان در دو گروه سنی برگزار شد: گروه سنی الف به ترتیب خانم فاطمه آبادی ، محبوبه جهادی و سمیه شمشیربند مقام اول تا سوم را کسب نمودند و گروه سنی ب به ترتیب خانم مژده نعمت نژاد، زهره غفوری و سامره داداشی مقام اول تا سوم را کسب نمودند . در مسابقه دارت خانم فاطمه آبادی ، زهره غفوری و رقیه باغبان نفرات اول تا سوم شدند .
گفتني است مراسم پایانی مسابقات با حضور مدیر کل، معاونین و جمع کثیری از همکاران و علاقمندان به ورزش با اهداء هدایا و کاپ قهرمانی در سالن ورزشی سپاه استان برگزار شد.
  نظرات

نظری وجود ندارد.