21 فروردين 1399
En | 
شکوفایی تمدن بشر برایند ایده های مهندسین تلاشگر است

شکوفایی تمدن بشر برایند ایده های مهندسین تلاشگر است

تاریخ انتشار: 1398/12/05|   بازدید: 72 |  print
مهندسان به عنوان سرمایه تخصصی کشور، قادرند با بهره‌مندی از قدرت تحلیل و تضارب آرا مطروحه در عرصه‌ های علمی، جامعه را در رسیدن به توسعه همه جانبه و پایدار یاری کنند.
 
شایستگی و توانمندي مهندسان ایرانی، امروز در جهان بر کسی پوشیده نیست و امیدواریم در این زمان که در گذر از یک پیچ سرنوشت ساز تاریخی قرار داریم، مهندسان توانمند ایرانی بتوانند رسالت خود را در سازندگی، عمران و آبادانی ایران اسلامی به نحو احسن به مرحله اجرا در آوردند.
روز مهندس روز تجليل از استعداد، خرد ، توان و اراده منحصر بفرد ایران و ایرانی ،روز پاسداشت خلاقیت، ابتکار، نوآوری و ابداع در عرصه اندیشه و عمل و روز گراميداشت پيشگامان پيشرفت و سازندگي در كشور است.

روز مهندس فرصت مغتنمی است تا با باز خوانی به رسالت و نقش خود در توسعه و ابادانی سرزمین مان تلاش نماییم تا با رعایت مجموعه" مقررات ملی ساختمان و کنترل ساختمان" در تحقق "حقوق شهروندی" و ایجاد "شهرهای مدنی" گام برداریم.و این مهم در سایه اقدام و عمل و با همدلی با محوریت اخلاق حرفه ای و انضباط سازمانی شکل می گیرد.
برخود فرض میدانم ضمن تقدیر و تشکر از زحمات تلاشگران عرصه مهندسی کشور ، این روز پر افتخار را به همه مهندسان متعهد تبریک گفته ، توفیقات روز افزون این قشر پرتوان را در کمک به توسعه و پیشرفت کشور از درگاه خداوند متعال خواستارم.
سید محمد نظری
مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران
  نظرات

نظری وجود ندارد.