21 فروردين 1399
En | 
آغاز عملیات اجرائی آسفالت معابر بافت فرسوده شهرستان قائمشهر

آغاز عملیات اجرائی آسفالت معابر بافت فرسوده شهرستان قائمشهر

تاریخ انتشار: 1398/12/13|   بازدید: 64 |  print
مهندس مرعشی از آغاز آخرین فاز از عملیات اجرایی پروژه آسفالت معابر بافت فرسوده به مساحت 30 هزار متر مربع در بهشتی محله شهرستان قائمشهر خبر داد .
 
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی مازندران ، مهندس مرعشی رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستانهای قائمشهر، جویبار و کیاکلا ضمن اعلام این خبر افزود : آخرین فاز از پروژه آسفالت معابر بافت فرسوده قائمشهر با اعتباری حدود 13 میلیارد ریال و به مساحت 30 هزار متر مربع در محله بهشتی محله این شهرستان آغاز گردید .
مهندس مرعشی هماهنگی و نگاه توامان دستگاه های مختلف استانی و شهرستانی را به سکونتگاه های غیر رسمی و سایر محلات هدف در راستای اجرایی شدن سیاست های ابلاغی دولت را مهم دانست و ابراز امیدواری کرد : طبق برنامه ریزی های بعمل آمده شاهد تغییرات و تحولات خوبی در زمینه های مختلف کالبدی، فرهنگی و اجتماعی در محلات هدف شهرهای استان به خصوص قائمشهر باشیم.
وی افزود : پروژه آسفالت معابر بافت فرسوده در مسیر اصلی چشمه سر از مسجد امیر تا امامزاده اسماعیل به مساحت 11/5 متر مربع، مسیر اصلی سمنادشت از سه راه سمنادشت به مساحت 55 هزار متر مربع، کوچه ورزش 12 نیز به مساحت 5000 متر مربع با پیشرفت فیزیکی 75 درصد اجرا گردیده است .
مهندس مرعشی اظهار امیدواری کرد : آسفالت بهشتی محله با مساحت 30 هزار مترمربع به ضخامت 5 سانتیمتر ، آخرین فاز از پروژه آسفالت معابر بافت فرسوده می باشد که از تاریخ 11 اسفند 98 آغاز و طی مدت یک ماه مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت .
  نظرات

نظری وجود ندارد.