21 فروردين 1399
En | 
  مدیرکل راه شهرسازی استان خبر داد: آغاز ثبت نام مرحله دوم طرح اقدام ملی تولید مسکن

مدیرکل راه شهرسازی استان خبر داد: آغاز ثبت نام مرحله دوم طرح اقدام ملی تولید مسکن

تاریخ انتشار: 1398/12/19|   بازدید: 93 |  print
مهندس نظری مدیر کل راه و شهرسازی استان از آغاز ثبت نام مرحله دوم طرح اقدام ملی تولید مسکن در مازندران از ساعت 10 صبح روز دوشنبه مورخ 19 اسفند ماه خبر داد .
 
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه شهرسازی استان مازندران سید محمد نظری مدیرکل راه و شهرسازی استان با اشاره به اینکه در راستای دستورات مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهور به وزارت راه و شهرسازی پیرامون تامین مسکن مردم وزیر محترم راه شهرسازی در راستای عملیاتی شدن این مهم نشست های متعددی را برگزار نمودند خاطرنشان کرد : مقرر گردید ۴۰۰ هزار واحد مسکونی طی ۲ سال در کشور ساخته شود در تایم های زمانی مختلف استان هایی که پیشگام بودند اراضی خودشان را معرفی نمودند براساس ضوابط مقررات شهرسازی تعداد واحدهای که می بایست ساخته شود از طریق سامانه به مردم معرفی می گردد تا افراد واجد شرایط بتوانند ثبت نام کنند گفتنی است سامانه ثبت نام طرح ملی مسکن شرایط خاص خودش را دارد در استان های دیگر از شنبه شروع شده است و در استان مازندران هم از هفته آینده ثبت نام شروع می گردد .
وی افزود : متقاضیان مرحله دوم ثبت نام طرح اقدام ملی در شهرهای استان مازندران می توانند از ساعت 10 صبح روز دوشنبه مورخ 19 اسفند ماه 98 تا ساعت 24 روز سه شنبه مورخ 20 اسفندماه 98 با ورود به سامانه ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن نسبت به ثبت نام در سایت tem.mrud.ir اقدام نمایند .
وی افزود : کلیه متقاضیان ثبت نام در مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن میتوانند در ظرف زمانی فوق با مراجعه به سامانه ثبت نام نمایند . مهندس نظری تصریح نمود: پس از اتمام زمان ثبت نام و پایان پالایش متقاضیان براساس شرایط استفاده از، متقاضیان نهایی با لحاظ شاخص هایی همچون تعداد افراد تحت تکفل، سن سرپرست خانوار ، مدت زمان ازدواج و .... اولویت بندی و انتخاب می گردند .
مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران در ادامه یادآور شد: افرادی که در مرحله اول ثبت نام نموده و به عنوان متقاضی اولیه پیامک احراز شرایط را دریافت کرده اند چنانچه در بازه زمانی اعلام شده انصراف خود را در سامانه ثبت کرده باشند می توانند در این مرحله ثبت نام نمایند .
وی گفت : متقاضیانی که نسبت به عدم احراز شرایط در مرحله اول ثبت نام اعتراض نموده اند چنانچه حائز شرایط تشخیص داده شوند نیاز به ثبت نام مجدد نداشته و در فرایند قبلی ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن قرار می گیرند .
مدیرکل راه و شهرسازی تصریح کرد : نگاه اداره کل راه شهرسازی جمع آوری تقاضا و برنامه ریزی براساس تقاضای موجود است تا بتوانیم واحد های مسکن تولید نماییم تا یک رابطه معقول بین عرضه تقاضا بوجود بیاوریم لذا تمام افرادی که نیازمند به مسکن هستند در این طرح می توانند صاحب خانه شوند و سامانه طرح ملی مسکن مبتنی بر پایش اطلاعات می باشد و تنها افرادی که مالکیت واحد های مسکونی تاکنون نداشته اند می توانند ثبت نام کنند و افرادی که شرایط کافی را ندارند از سامانه ثبت نام حذف می شوند .
  نظرات

نظری وجود ندارد.