21 فروردين 1399
En | 
مدیرکل راه و شهرسازی مازندران:

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران:

تاریخ انتشار: 1398/12/26|   بازدید: 41 |  print
۶۵۸۴ مازندرانی در مرحله دوم مسکن ملی نام نویسی کردند
 
مدیرکل راه و شهرسازی مازندران گفت: با ثبت نام شش هزار و ۵۸۴ نفر در مرحله دوم مسکن شمار متقاضیان مسکن ملی طی دو مرحله در استان به حدود ۹ هزار نفر رسیده است.
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران، سیدمحمد نظری با بیان اینکه شش هزار و ۵۸۴ نفر در مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن در استان ثبت نام کردند، افزود: همچنین دو هزار و ۳۰۹ نفر نیز در مرحله اول متقاضی ساخت مسکن ملی شدند.
وی کل سهمیه درنظرگرفته شده برای استان را در قالب این طرح ۱۷ هزار واحد اعلام کرد و افزود: از این میزان ساخت دو هزار و ۳۰۹ واحد در مرحله اول آغاز شد و بیش از شش هزار و ۵۰۰ نفر نیز در مرحله دوم متقاضی مسکن ملی هستند.
وی تهیه زمین را از جمله دغدغه‌ها برشمرد و گفت: مرحله دوم ساخت مسکن ملی در تمامی شهرهای استان انجام می‌شود و متقاضیان واجد شرایط می‌توانستند با مراجعه به سامانه موردنظر درخواست خود را ثبت کنند.
مدیرکل راه و شهرسازی مازندران یادآور شد: پس از اتمام زمان ثبت نام و پایان پالایش متقاضیان براساس شرایط استفاده از، متقاضیان نهایی با لحاظ شاخص‌هایی همچون تعداد افراد تحت تکفل، سن سرپرست خانوار، مدت زمان ازدواج و.... اولویت بندی و انتخاب می‌شوند.
  نظرات

نظری وجود ندارد.