پنجشنبه، 15 خرداد 1399
En | 
مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران :  روابط عمومی ها قلب تپنده هر دستگاهی هستند

مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران : روابط عمومی ها قلب تپنده هر دستگاهی هستند

تاریخ انتشار: 1399/02/28|   بازدید: 83 |  print
مهندس نظری با عنوان اینکه روابط عمومی به عنوان قدرت فیزیکی و مجازی هر نهادی محسوب می گردد افزود : روابط عمومی بعنوان یک فن و هنر تلقی می گردد.
 
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان مازندران سید محمد نظری با اشاره به اینکه نقش روابط عمومی در اداره کل راه شهرسازی با توجه به حجم وسیع فعالیت ها و گستردگی دامنه پروژه ها فراوان می باشد تصریح کرد : روابط عمومی به عنوان اهرم توانمند ارتباطی می بایست کمک حال این دستگاه باشد.
وی همچنین با اعلام تبریک بمناسبت روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات خاطرنشان کرد : پوشش اخبار و اطلاع رسانی از فعالیت های اداره کل راه و شهرسازی و آگاه کردن بخش های مختلف جامعه از عملکرد این دستگاه مقوله ای مهم و اساسی است که می بایست مورد توجه قرار گیرد.
مهندس نظری یادآور شد : با توجه به ایجاد شکل گیری فضاهای رسانه ای گوناگون ، بهره گیری از ظرفیت هایی همچون فضای مجازی صداوسیما و دیگر قابلیت های سایبری از قبیل تیزر انیمیشن می تواند موجب افزایش قدرت اطلاع رسانی و ارتباطات گردد.
قابل ذکر است در پایان بمناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی با اهدای لوح تقدیری از زحمات همکاران اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان مازندران تقدیر بعمل آمد.
  نظرات

نظری وجود ندارد.