پنجشنبه، 15 خرداد 1399
En | 
مدیرکل راه و شهرسازي مازندران در جلسه شوراي اداري اين اداره كل عنوان نمود :

مدیرکل راه و شهرسازي مازندران در جلسه شوراي اداري اين اداره كل عنوان نمود :

تاریخ انتشار: 1399/02/31|   بازدید: 111 |  print
طرح مسکن ملی اولویت نخست راه و شهرسازی مازندران
 
مدیر کل راه و شهرسازی استان در جلسه شورای اداری طرح مسکن ملی را اولویت نخست راه و شهرسازی مازندران دانست.
مدیر کل راه و شهرسازي استان مازندران در نشست خود با رؤساي ادارات تابعه اين اداره كل خواستار تسریع هر چه بیشتر در اجرای فعالیت های این اداره کل و تلاش برای اتمام پروژههای نیمه تمام شد و عنوان نمود : پیگیری پروژه های طرح ملی در شهرستانهای استان و همچنین طرحهای نیمه تمام در حوزه راه ، مسکن مهر و ساختمانهای دولتی و شهرسازی را از اولویت های اداره کل راه و شهرسازی عنوان نمود.
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران مهندس سید محمد نظری مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران با اشاره به لزوم تعامل روسای ادارات در حوزه کاری خود یادآور شد : روسای ادارات باید ارتباط موثر با فرمانداران ، شهرداران و نمایندگان داشته و با درایت و تیزبینی از این ارتباطات برای دستیابی به اهداف راه و شهرسازی بهره گیری نمایند .
وی خاطرنشان ساخت : مهمترین عاملی که می تواند در تسریع و پیشرفت هر پروژه ای موثر باشد ، نظارت دقیق و حضور فعال و مستمر بر سر آن پروژه بوده ، لذا از همه مدیران و روسات ادارات تابعه و ستادی خواسته تا این مسئله مهم را در اولویت اصلی کار خود لحاظ کند .
مدیر کل راه و شهرسازی استان با تاکید بر اینکه مدیران باید در مدار و چارچوب قانون حرکت نمایند یادآور شد :
مدیران می بایست توجه خاص و اهتمام ویژه به حفظ حقوق بیت المال داشته وهمواره و در هر شرایطی مدافع دولت و حقوق دولتی باشند .
مهندس سید محمد نظری گفت: مدیران بايد همچون گذشته با تلاش و جديت براي اهداف و برنامه هاي اين اداره كل از هيچ كوششي دريغ نكرده و با تمام توان و امكانات براي تسریع در اجرای پروژه ها و اتمام پروژه های نیمه تمام با بهره گیری از امکانات موجود بکوشیم.
مهندس نظری از روسای ادارات خواست تا در حوزه نظام مهندسی وکیفیت ساخت و سازها در شهرستانها نظارت بیشتری داشته باشند.
وی همچنین به حوزه بازآفرینی شهری در شهرستان اشاره و تسریع نمود: اعتبارات خوبی در این حوزه پیش بینی شده و در محدوده سکونتگاه های غیر رسمی مشکلاتی وجود دارد که انشااله با جذب اعتبارات لازم نسبت به تعیین محدوده تاریخی در شهرستان و حل مشکلات و معضلات در این حوزه تلاش نماییم .
سیدمحمد نظری در بخشی دیگر از سخنان خود پیگیری سیاست های وزارت راه و شهرسازی در مجموعه استان و شهرستان ، پیگیری اهداف و تکالیفی که در برنامه توسعه بر عهده وزارت راه و شهرسازی می باشد را از جمله برنامه هایی برشمرد که روسای ادارات می بایست به جد بدنبال آن باشند .
مدیرکل راه و شهرسازی استان با اشاره به نقش تاثیرگذار وزارت راه و شهرسازی در استان افزود : وزارت راه و شهرسازی با توجه به گستردگی و تنوع ارائه خدمات در کشور و استان نقش بسیار پررنگ و تاثیرگذاری دارد و این تاثیرگذاری و بهبود ارائه خدمت در سطوح مختلف به هموطنان عزیز میسور نخواهد شد مگر با تلاش ، پشتکار و همت بالای تمامی کارکنان ، کارشناسان و مدیران در تمامی سطوح .
مدیرکل راه و شهرسازی استان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به محدودیت های مالی خاطرنشان ساخت : مدیران و روسای ادارات با تدبیر و درایت لازم تمام تلاش و کوشش خود را برای به سرانجام رساندن پروژه ها و فعالیت های درحال انجام به کار گیرند .
شناسایی اموال و اراضی دولتی و تلاش برای صیانت و حفاظت از آنها – تلاش برای اتمام مسکن مهر تا پایان سال جاری – تکریم ارباب رجوع و برخورد همراه با صبوری ، متانت و احترام و حل مشکلات و موانع با روی گشاده از جمله موضوعاتی بودند که در این نشست بر انجام آن تاکید گردید .
گفتنی است در ادامه نشست معاونین ، روسای ادارات تابعه و مدیران ستادی گزارشی از حوزه فعالیت خود ارائه نمودند .
  نظرات

نظری وجود ندارد.