| 22 تير 1399
En | 
رئیس جمهور بیان کرد: رشد ۵۰ درصدی چهار خطه شدن محور ساری - تاکام

رئیس جمهور بیان کرد: رشد ۵۰ درصدی چهار خطه شدن محور ساری - تاکام

تاریخ انتشار: 1399/03/29|   بازدید: 43 |  print
رئیس جمهور میزان پیشرفت چهار خطه شدن محور ساری - تاکام را طی یکسال گذشته بیش از ۵۰ درصد اعلام کرد و آن را بی سابقه دانست.
 
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران ، حجت الاسلام حسن روحانی پیش از ظهر پنجشنبه در مراسم افتتاح و آغاز عملیات اجرایی پروژه‌های آزادراهی، بزرگراهی و مسکن مهر که به صورت ویدئوکنفرانس در ساری برگزار شد، بااشاره به افتتاح طرح‌های آزادراهی و بزرگراهی در مازندران، رفاه مردم و مسافران را از اهداف اجرای طرح‌ها بیان کرد و گفت: اجرای چهارخطه شدن محور ساری - تاکام می‌تواند در ارتقای ایمنی مردم، حاشیه نشینان، روستاییان و تضمین سلامت مردم مؤثر باشد.
وی افزود: محور ساری - تاکام در یکسال گذشته ۵۰ درصد رشد داشته است که نشان از همت فوق العاده مدیران، مهندسان و کارگران دارد.
وی ضمن عرض تبریک به مردم مازندران برای افتتاح پروژه‌های عمرانی اظهار امیدواری کرد تا پایان سال جاری شاهد افتتاح طرح‌های بزرگ در استان‌های کشور و مازندران باشیم.
در این مراسم افتتاح محور چهارخطه ساری - تاکام و عملیات اجرایی محور ساری - قائمشهر و طرح‌های مسکن مهر با دستور رئیس جمهور اجرایی شد.
  نظرات

نظری وجود ندارد.