| 22 تير 1399
En | 
92 کیلومتر آزاد راه در استان مازندران افتتاح شد

92 کیلومتر آزاد راه در استان مازندران افتتاح شد

تاریخ انتشار: 1399/03/29|   بازدید: 77 |  print
وزیر راه و شهرسازی از افتتاح 92 کیلومتر آزادراه و راه اصلی در استان مازندران خبر داد.
 
محمد اسلامی پیش ازظهر پنجشنبه در مراسم افتتاح و آغاز پروژه آزادراهی، بزرگراهی و مسکن مهر مازندران که به صورت ویدئوکنفرانسی برگزار شد، افزود: امروز 92 کیلومتر پروژه‌های آزادراهی دراستان مازندران بهره برداری و اجرا می‌شود.
وی بابیان اینکه واحدهای مسکن مهر نیز در استان مازندران بهره برداری می‌شود، گفت دو آزادراه جدید نیز در استان مازندران عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.
وی ادامه داد: آزادراه ساری – قائمشهر و آزادراه نجف اشرف به طول ۱۲۵ کیلومتر در مرحله رونمایی است و طبق هماهنگی‌های لازم و مستقرکردن سرمایه گذار عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.
برای پروژه‌های افتتاح دو هزار و ۴۱۱ میلیارد ریال واعتبار صرف شده و برای آغاز عملیات اجرایی پروژه‌ها هشت هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار درنظر گرفته شده است.
از مجموع پروژه‌های ۴۴۶ واحد مسکن مهر، افتتاح راه چهارخطه محور ساری - تاکام با اعتبار ۱۲۰۰ میلیارد ریال، افتتاح ۵۹ کیلومتر بزرگراه در سطح استان با اعتبار ۱۵۱ میلیارد ریال، افتتاح ۱۶ کیلومتر راه اصلی در استان با اعتبار ۱۵۰ میلیارد ریال است.
همچنین عملیات اجرایی طرح احداث باند دوم محور دزدبن - مرزن آباد با اعتبار هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال و احداث ۴۴ کیلومتر آزادراه و سه دستگاه تونل در محورساری - قائمشهر با اعتبار هفت هزار میلیارد ریال از دیگر پروژه‌ها است
پروژه‌های آزادراهی، بزرگراهی و مسکن مهر اداره کل راه و شهرسازی مازندران پیش ازظهر پنجشنبه به صورت ویدئوکنفرانسی و با حضور رئیس جمهور و وزیرراه و شهرسازی افتتاح شد.
  نظرات

نظری وجود ندارد.