| 22 تير 1399
En | 
استاندار مازندران: پروژه ساری - تاکام مازندران را به کریدور شمال - جنوب متصل می کند.

استاندار مازندران: پروژه ساری - تاکام مازندران را به کریدور شمال - جنوب متصل می کند.

تاریخ انتشار: 1399/03/29|   بازدید: 83 |  print
استاندار مازندران گفت: پروژه ساری - تاکام مازندران به کریدور شمال - جنوب متصل می کند و ۱۷ کیلومتر از این مسیر چهارخطه شده است.
 
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران ، احمد حسین زادگان پیش ازظهر پنجشنبه در حاشیه افتتاح طرح‌های عمرانی حوزه راه استان در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه اتفاقات خوبی در حوزه راه‌ها در محورهای استان و در دولت کنونی رخ داده است، افزود: کارهای بزرگی در محور سوادکوه انجام شده است.
وی با بیان اینکه مشکل زیست محیطی راه الموت - تنکابن رفع شده است، اظهار داشت: اجرای این عملیات می‌تواند حجم زیادی از بار ترافیکی را کاهش دهد.
وی محور ساری - تاکام را کریدور مناسبی از شمال - جنوب بیان کرد و گفت: این پروژه ساری - تاکام و جنگل معلمان است که ما را به بندر عباس وصل می‌کند.
حسین زادگان با اظهار اینکه چهار کیلومتر از محور ساری - تاکام تا پایان دولت کنونی تکمیل می‌شود، افزود: ۵۰ درصد ۱۷ کیلومتر از این محور طی یکسال گذشته انجام شد و کار بسیار سختی صورت گرفته است.
استاندار مازندران یادآور شد: برای چهار کیلومتر مسیر باقیمانده نیز طی دولت برنامه ریزی برای تکمیل طرح خواهد شد.
حسین زادگان با بیان اینکه پروژه محور آمل - قائمشهر ساری به طول ۴۴ کیلومتر جزو اولین پروژه آزادراهی استان محسوب می‌شود، گفت: ۷۰ درصد تملک دارایی این مسیر انجام شده است.
  نظرات

نظری وجود ندارد.