| 22 تير 1399
En | 
رئيس اداره راه و شهرسازي بابل خبر داد : تکمیل عملیات بزرگراه کنار گذر جنوبی بابل

رئيس اداره راه و شهرسازي بابل خبر داد : تکمیل عملیات بزرگراه کنار گذر جنوبی بابل

تاریخ انتشار: 1399/04/04|   بازدید: 66 |  print
رئیس اداره راه و شهرسازي شهرستان بابل از تکمیل عملیات بزرگراه کنارگذر جنوبی بابل هدف تامين افزايش ايمني و تسهيل در رفت و آمد خبر داد.
 
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازي استان مازندران ، مهندس حنظله تقی پور رئیس اداره راه و شهرسازي شهرستان بابل ضمن اعلام اين خبر افزود: يكي از اهداف راه و شهرسازي استان تعریض – بهسازی و افزایش باند رفت و آمد در استان و ايمن سازي محورها جهت تامين سلامت كاربران جاده اي مي باشد.
وي در ادامه به محور ارتباطي " بابل _ گنج افروز " اشاره و عنوان نمود: محور مذكور بدليل وجود روستاهاي متعدد و راه ارتباطي مردم بابل به شيرگاه و سوادكوه شمالي جزء يكي از پر تردد ترين محورهاي فرعي استان با ترافیک زیاد به شمار مي رود.
مهندس تقی پور اظهار داشت : در راستای تکمیل بزرگراه کنار گذر جنوبی بابل و همچنین سهولت و ایمن سازی دسترسی های این بزرگراه به تعداد سه عدد رمپ ورودی و خروجی از بزرگراه به جاده بابل به شیرگاه (گنج افروز) به طول 2100 متر و عرض تقریبی 6.5 متر و در دو لایه به ضخامت 11 سانتی متر زیر سازی و آسفالت شده که اعتبار هزینه شده 15 میلیارد ریال بوده است.
رئیس اداره راه و شهرسازي شهرستان بابل در خصوص ديگر اقدامات ايمن سازي در سطح محور ياد شده عنوان نمود: علاوه بر نصب نيوجرسي ، اجراي خط كشي ، نصب علائم و تابلوهاي ايمني ، نصب چراغ هاي چشمك زن ، نصب چشم گربه اي نيز از ديگر فعاليتهاي ايمن سازي محور بوده كه توسط اين اداره كل به زودي به اجرا در مي آيد.
گفتني است طول محور بابل _ گنج افروز 27 كيلومتر است .
  نظرات

نظری وجود ندارد.