| 19 مرداد 1399
En | 
رفع تصرف 1000 متر مربع از اراضی دولتی در شهرستان فریدونکنار

رفع تصرف 1000 متر مربع از اراضی دولتی در شهرستان فریدونکنار

تاریخ انتشار: 1399/04/28|   بازدید: 50 |  print
سرپرست املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران از رفع تصرف حدود 1000 متر از اراضی دولتی واقع در شهرستان فریدونکنار خبر داد .
 
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران مهندس جابر حسن زاده سرپرست معاونت املاک و حقوقی اداره کل ضمن اعلام این خبر افزود : تصرف غیر مجاز به صورت دپو مصالح ساختمانی در اراضی سازمان بوده که توسط فرمانده و پرسنل یگان حفاظت از اراضی سازمان ملی زمین و مسکن در استان ، رفع تصرف و به بیت المال اعاده شد که ارزش تقریبی آن حدود 120 میلیارد ریال برآورد می گردد .
سرپرست معاونت املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران افزود : بر اساس قانون هرگونه ساخت و ساز بدون مجوز ، دخل و تصرف ، تعرض و تجاوز بر اراضی دولتی جرم است و ماموران یگان حفاظت این اداره کل در صورت مشاهده چنین مواردی اقدام قانونی لازم معمول می نمایند .
حسن زاده یادآور شد یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران به صورت 24 ساعته گشت زنی داشته و از اراضی دولتی محافظت و با افراد فرصت طلب و زیاده خواه برخورد قانونی خواهند کرد .
وی در پایان از هم استانی های عزیز درخواست کرد در صورت مشاهده هر گونه تجاوز به حریم راه و اراضی دولتی و ساخت و ساز غیرقانونی مراتب را به شماره تلفن 33375191-011 اطلاع دهند .
  نظرات

نظری وجود ندارد.