| 19 مرداد 1399
En | 
با اجرای حکم تخریب هفت واحد مسکونی در مسیر محور جوادالائمه

با اجرای حکم تخریب هفت واحد مسکونی در مسیر محور جوادالائمه

تاریخ انتشار: 1399/04/31|   بازدید: 62 |  print
راه دسترسی به فرودگاه ساری هموارتر می شود
 
سرپرست املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران از اجرا حکم هفت واحد مسکونی در شهرستان میاندورود برای هموارتر شدن مراحل ساخت راه دسترسی به فرودگاه ساری خبر داد .
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران مهندس جابر حسن زاده سرپرست معاونت املاک و حقوقی اداره کل ضمن اعلام این خبر افزود: حکم خلع ید و قلع قم هفت واحد مسکونی که در مسیر توسعه فرودگاه قرار داشتند با پیگیری حقوقی موضوع ، به صدور حکم خلع ید و قلع قم گردید و حکم صادره با پیگیری کارشناسان حقوقی و اداره راه و شهرسازی ساری و توسط فرمانده و پرسنل یگان حفاظت از اراضی سازمان ملی زمین و مسکن در استان ، اجرا گردید که ارزش تقریبی آن حدود 24.900.000.000 ریال برآورد می گردد .
سرپرست معاونت املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران افزود : بر اساس قانون هرگونه ساخت و ساز بدون مجوز ، دخل و تصرف ، تعرض و تجاوز بر اراضی دولتی جرم است و ماموران یگان حفاظت این اداره کل در صورت مشاهده چنین مواردی اقدام قانونی لازم معمول می نمایند .
حسن زاده یادآور شد یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران به صورت 24 ساعته گشت زنی داشته و از اراضی دولتی محافظت و با افراد فرصت طلب و زیاده خواه برخورد قانونی خواهند کرد .
وی در پایان از هم استانی های عزیز درخواست کرد در صورت مشاهده هر گونه تجاوز به حریم راه و اراضی دولتی و ساخت و ساز غیرقانونی مراتب را به شماره تلفن 33375191-011 اطلاع دهند .
  نظرات

نظری وجود ندارد.