| 19 مرداد 1399
En | 
بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از پروژه های راهسازی فریدونکنار و بابلسر

بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از پروژه های راهسازی فریدونکنار و بابلسر

تاریخ انتشار: 1399/05/09|   بازدید: 87 |  print
معاون وزير راه و شهرسازی در بازديد از پروژه های حوزه راه و شهرسازی فریدونکنار و بابلسرعنوان نمود : تعريض و ارتقاء راههای ارتباطی استان باید شتاب بیشتری بگیرد .
 
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران مهندس کفاش در اين بازديد كه با حضور مهندس رازجویان معاون امور عمرانی استانداری، دکتر باقرزاده نماینده مردم شریف شهرستانهای بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی، مهندس نظری مدير كل راه و شهرسازي استان و فرمانداران این دو شهرستان همراه بودند اظهار داشت : راههاي ارتباطي مازندران به دليل گردشگر پذير بودن و نزديكي به پايتخت از اهميت ويژه اي برخوردار بوده و از راههاي بسيار پرتراكم محسوب مي شوند. همچنين فاصله كم مراكز جمعيتي در اين استان و تراكم شهرها نيز بر اهميت راههاي درون استاني افزوده ، لذا با اين همه ويژگي هنوز توجه ويژه اي به اين راهها نشده است.
معاون معاون حقوقی، امور مجلس و استانهای وزارت راه و شهرسازی با تاكيد بر لزوم توسعه زيرساخت هاي مازندران به منظور استفاده مطلوب از مواهب طبيعي و خدادادي، اظهار داشت: توسعه زيرساخت هاي اين استان به ويژه جاده ها، در دستور كار دولت قرار دارد.
وي در خصوص عمليات تقاطع ولیعصر فریدونکنار یادآور شد: خوشبختانه با توجه به حضور مهندسان متعهد و كار آزموده در محل پروژه ، اميد آن است تا هرچه زودتر شاهد بهره برداري نهايي از پروژه مذكور بوده چرا كه حق مردم شريف ايران اسلامي است كه جاده هايي ايمن و استاندارد داشته باشند.
مهندس كفاش ابراز اميدواري نمود : در پي رويکرد اخير دانش بنيان و برنامه‌محور در وزارت راه و شهرسازي شاهد توجه بيشتر به توسعه و تعريض و بهبود سرويس‌دهي محورهاي مازندران باشيم .
گفتنی است: در این سفر محور اجاکسر، زرگرمحله، بابل پشت، محور پدافند هوائی بابلسر، پل عزیزک بهنمیر و بلوار ساحلی بهنمیر از جمله پروژه هایی بودند که مورد بازدید معاون وزیر و هیئت همراه قرار گرفت.
  نظرات

نظری وجود ندارد.