| 28 شهريور 1399
En | 
نشست مدیرکل راه و شهرسازی با فرمانده نیروی انتظامی استان مازندران

نشست مدیرکل راه و شهرسازی با فرمانده نیروی انتظامی استان مازندران

تاریخ انتشار: 1399/06/19|   بازدید: 54 |  print
مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران با فرمانده نیروی انتظامی دیدار و در خصوص مسائل و موضوعات مشترک گفتگو کردند .
 
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی، در این نشست مهندس سید محمد نظری با ارائه گزارشی از اقدامات و فعالیتهای در دست انجام در حوزه راه و شهرسازی از همراهی و تعامل نیروی انتظامی استان در خصوص رفع تصرف اراضی دولتی قدردانی و همراهی و پشتیبانی نیروهای انتظامی استان را تکیه گاهی مطمئن برای انجام وظایف و اعاده اموال دولتی به بیت المال دانست و یادآور شد : همواره نیروی انتظامی در تمامی مقاطع همراه و همدل راه و شهرسازی استان بوده و بنده وظیفه دارم از نیروی خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی استان و فرماندهی آن قدردانی و تشکر نمایم .
در ادامه این نشست، سردار میرزائی گفت: تامین مسکن کارکنان نیروی انتظامی از اولویتهای اصلی است و امیدواریم در یک برنامه مدون به این هدف برسیم .
سردار میرزائی در ادامه خاطر نشان ساخت: استانها و شهرها روز به روز در حال گسترش و پیشرفت می باشد ما هم باید پیشرفت کنیم و به تبع آن خدمات انتظامی نیز گسترش یابد .
سردار میرزایی فرمانده نیروی انتظامی استان با اشاره به اینکه نیروی انتظامی استان همواره در خصوص احقاق حق و بازپس گیری اموال دولتی و اعاده آن به بیت المال پیشگام بوده تصریح نمود: نیروی انتظامی در این راه زمان و مکان نمی شناسد و در هر مقطع زمانی و مکانی این آمادگی برای نیروی انتظامی وجود دارد و در این راه از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نخواهیم کرد .
گفتنی است در این نشست در خصوص تعیین تکلیف اراضی نیروی انتظامی و تامین مسکن پرسنل انتظامی استان مطالبی ارائه گردید .
  نظرات

نظری وجود ندارد.