| 28 شهريور 1399
En | 
مدیرکل راه و شهرسازی مازندران:

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران:

تاریخ انتشار: 1399/06/20|   بازدید: 64 |  print
مرکز جامع خدمات درمانی منطقه محروم آمل آماده بهره برداری است
 
مدیرکل راه و شهرسازی مازندران، از مراحل تکمیل مرکز جامع خدمات درمانی در منطقه محروم و کمتر توسعه یافتی شهری امت آباد آمل برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به ساکنان این منطقه خبر داد.
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی مازندران ، محمد نظری در حاشیه بازدید از مرکز درمانی منطقه محروم آمل گفت، این مرکز جامع درمانی با ۵۰۰ مترمربع زیربنا در دوطبقه درحال ساخت و حدود ۲ میلیارد تومان نیز از محل اعتبارهای ستاد بازآفرینی شهری در مناطق محروم تاکنون هزینه شده است.
وی افزود: بخشی از محوطه سازی و تجهیز پنجره اتاق و کارهای جانبی آن باقیمانده که با جلسه‌ای که در فرمانداری آمل برگزار و تصمیمی که گرفته شد، قرار شد شهرداری آمل هرچه سریع‌تر اقدام و به مرحله افتتاح برساند.
مدیرکل راه و شهرسازی مازندران با بیان اینکه مرکز جامع خدمات درمانی منطقه امت آباد آمل روز ۱۳ آبان ماه امسال و همزمان با مبعث رسول اکرم (ص) افتتاح خواهد شد، اضافه کرد، این ششمین طرح در حوزه بازآفرینی به همت اداره کل راه و شهرسازی و شهرداری آمل است که در مناطق کمتر توسعه یافته شهر آمل اجرا می‌شود.
نظری گفت، شهرستان آمل در ساله‌ای اخیر در حوزه اجرای طرح‌های خدماتی بازآفرینی و بازتوانی شهری در دو سال گذشته جز شهرهای برتر مازندران بوده است.
پارک معلولان آمل با ۶۰ درصد پیشرفت
مدیرکل راه و شهرسازی مازندران به روند ساخت پارک ویژه معلولان در شهرستان آمل نیز اشاره کرد و گفت، این طرح اکنون با حدود ۶۰ درصد پیشرفت درحال ساخت بوده اما به علت اینکه در طرح های دارای اولویت امسال نبوده، متأسفانه اعتباری برای آن پیش بینی نشده است.
نظری افزود: که تلاش و پیگیری خواهد شد تا حداقل ۳۵۰ میلیون تومان از سرجمع اعتبارهایی که دیگر استان‌ها جذب نکرده باشند، برای تکمیل طرح نیمه کاره پارک معلولان آمل اختصاص داده شود تا حداقل تا پایان امسال این طرح نیز افتتاح شود.
وی اضافه کرد، که متأسفانه با توجه به شرایط اقتصادی کشور، روند اختصاص ونیز جذب بودجه برای طرح‌های عمرانی بسیار کم است و باید با توجه به شرایط موجود طرح‌ها را با اولویت و پیشرفت فیزیکی بالا تعیین تکلیف کرد.
  نظرات

نظری وجود ندارد.