| 28 شهريور 1399
En | 
مهندس نظری مدیرکل راه و شهرسازی استان از :

مهندس نظری مدیرکل راه و شهرسازی استان از :

تاریخ انتشار: 1399/06/23|   بازدید: 42 |  print
آغاز عملیات محوطه سازی مسکن مهر میارکلای ساری خبر داد .
 
مهندس سید محمد نظری مدیر کل راه و شهرسازی استان از آغاز عملیات محوطه سازی مسکن مهر سارویه ( میارکلای ساری ) با اعتباری معادل 112 میلیارد ریال خبر داد.
به گزارش اداره ارتباطلات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران ، مهندس نظری ضمن اعلام این خبر افزود : بر اساس این قرارداد اجرای کانال جهت جمع آوری آبهای سطحی با استفاده از لوله های کاروگیت – زیرسازی ، روسازی و آسفالت و جدول بتنی معابر و اجرای دیوار و سردرب ورودی نگهبانی مجتمع مجموعه اقداماتی است که عملیات اجرایی آن با اعتباری معادل 112 میلیارد ریال از تاریخ سوم شهریور ماه سال جاری آغاز و انشاءالله ظرف 6 ماه آینده به انجام خواهد رسید .
مهندس نظری تصریح نمود پیمانکار پروژه نسبت به تجهیز کارگاه و شروع عملیات اجرایی اقدام و تاکنون حدود 10 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است .
مدیرکل راه و شهرسازی استان درخصوص اجرای طرح جمع آوری آبهای سطحی و هدایت به رودخانه با لوله های کاروگیت خاطر نشان ساخت : لوله های کاروگیت به دیلی استحکام بالایی که دارند قادر به تحمل فشار بالا در زیر سطح زمین بوده و نسبت به سایر لوله ها از مقاومت و دوام بالاتری برخوردار است . لوله های کاروگیت انعطاف پذیری بالایی دارند و نسبت به فشار و لرزش مقاوم هستند .
مهندس نظری در ادامه یادآور شد: از لحاظ ایمنی با توجه به اینکه جوی های معمولی بدون پوشش هستند و از این بابت حوادثی را موجب می شوند با اجرای لوله های کاروگیت این مشکل مرتفع شده است .
گفتنی است در مدیریت شهری نوین به شکل گسترده از این روش استفاده می شود .
  نظرات

نظری وجود ندارد.