| 25 خرداد 1400
En | 
تقدیر استاندار از مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران

 تقدیر استاندار از مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران

استاندار مازندران با ارسال لوحی از مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران به منظور کسب عنوان اول در تحقق اهداف برنامه مولدسازی و فروش اموال مازاد در سال 1399 در سطح کشور تقدیر و تشکر نمود.
چهارشنبه، 19 خرداد 1400 | امتیاز: Article Rating
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان مازندران احمد حسین زادگان استاندار مازندران از مهندس سید محمد نظری مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران به خاطر کسب عنوان اول در تحقق اهداف برنامه مولدسازی و فروش اموال مازاد در سال 1399 در سطح کشور تقدیر و تشکر نمودند .
در بخشی از این لوح سپاس آمده است :
پیشرفت و توسعه همه جانبه استان مازندران در گرو همت و تلاش نیروهای متعهد کارآمدی هست که در مسیر بالندگی استان از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند. آنانی که خالصانه در عرصه اقتصادی سختی ها را به جان می پذیرند تا با همدلی و وحدت، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بیش از پیش به اهداف والای خود نایل آید.
نظر به اینکه استان مازندران در تحقق اهداف برنامه (( مولدسازی و فروش اموال مازاد)) در سال 1399 موفق به کسب عنوان اول در سطح کشور گردیده و این مهم منافع زیادی برای استان حاصل نموده است، بدینوسیله از زحمات جنابعالی تقدیر بعمل آورده و امیدوارم در راه خدمتگزاری به مردم شریف و ولایتمدار استان مازندران موفق و موید باشید.
تصاویر
  • تقدیر استاندار از مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها