| 25 خرداد 1400
En | 
مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران:

 مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران:

تأمین مسکن مددجویان کمیته امداد و بهزیستی نیازمند اتحاد و حمایت همه جانبه تمام دستگاههاست.
چهارشنبه، 12 خرداد 1400 | امتیاز: Article Rating
مدیرکل راه و شهرسازی مازندران گفت: این اداره کل آمادگی کامل را در رفع معضلات مسکن جامعه مددجویان کمیته امداد و بهزیستی را داشته و برای تامین مسکن این قشر از جامعه نیازمند به اتحاد و بسیج همگانی و حمایت همه جانبه تمام دستگاههاست.
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان مازندران، مهندس میرشفیع مشاور محترم وزیر راه و شهرسازی، دکتر دالوند مدیرکل مسکن کمیته امداد کشور، مهندس ربوبی مدیرکل مسکن بهزیستی کشور با مدیرکل راه و شهرسازی دیدار و گفتگو کردند.
سید محمد نظری همیاری دستگاههای دولتی در تامین زمین و همکاری شهرداری ها در تغییر کاربری املاک و تخفیف عوارض صدور پروانه، دستگاههای خدمات رسان آب ، برق و گاز برای تامین خدمات مرتبط را از ضروریات بیان نمودند.
مهندس نظری در ادامه افزود : تامین زمین مورد نیاز در چند منطقه و شهر استان از منابع موجود زمینهای اداره کل راه و شهرسازی در این جلسه مصوب گردید و مقرر شد با توجه به اعتبارات کمیته امداد و بهزیستی استان، حداکثر ظرف 2 سال آتی اتمام عملیات ساخت و تحویل و واگذاری واحدها به متقاضیان فاقد مسکن تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی انجام گردد.
مهندس ربوبی، مدیرکل مسکن بهزیستی کشور ضمن تشکر از عملکرد حوزه مسکن بهزیستی مازندران و همراهی اداره کل راه و شهرسازی استان در واگذاری بیش از هزار واحد مسکن مهر به مددجویان بهزیستی، اظهار کرد: با توجه به تامین اعتبارات بسیار چشمگیر و مناسب در حوزه مسکن در سطح استان ها انتظار می رود با حمایت اداره کل راه و شهرسازی و واگذاری زمین جهت ساخت مسکن مددجویان و همچنین پیگیری مجدانه بهزیستی استان در حوزه ساخت و ساز بتوانیم در سال جاری شاهد توفیقات ارزشمندی در راستای ارتقا جامعه هدف باشیم.
در این جلسه که مدیران کل بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی استان به همراه معاونین ذیربط حضور داشتند، مدیرکل مسکن کمیته امداد کشور خاطر نشان ساخت : مددجویان کمیته امداد و بهزیستی دارای مشکلات شدید معیشتی، درمانی بویژه مسکن بوده و نیاز به مساعدت و همیاری مسئولین امر می‌باشد.
در خاتمه دکتر گوهردهی مدیرکل بهزیستی مازندران به اقدامات انجام شده در حوزه مسکن مددجویان تحت پوشش اشاره کرد و گفت: بیش از ۳ هزار نفر از مددجویان بهزیستی فاقد زمین و مسکن شناسایی شدند.
تصاویر
  • مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران:
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها