| 25 خرداد 1400
En | 
مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران  با ارسال پیامی سالروز رحلت امام خمینی (ره) را تسلیت گفت.

 مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران با ارسال پیامی سالروز رحلت امام خمینی (ره) را تسلیت گفت.

سید محمد نظری مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران فرارسیدن سالروز رحلت امام خمینی (ره)معمار کبیر انقلاب اسلامی و قیام ۱۵ خرداد را تسلیت گفت.
پنجشنبه، 13 خرداد 1400 | امتیاز: Article Rating
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی ، متن پیام ها به شرح زیراست:
بسمه تعالی
چهاردهم خرداد سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر نظام مقدس جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره)، یادآور عروج ملکوتی بزرگ مردی از تبار صالحان است که با تکیه بر سلاح ایمان بر بلندای تاریخ سرود فتح و ظفر سر داد و آزادی و آزادگی را معنایی تازه بخشید .
امام خمینی (ره) یک حقیقت همیشه زنده در قلوب مسلمانان و مستضعفان جهان است ، بزرگ مردی که با سلوک علمـی و عملی و وبا پیروی از دستورات اسلام ناب محمدی ،فصل نوینی در تاریخ پر فراز و نشیب این مرز و بوم آغاز نمود.
یوم‌الله ۱۵ خرداد نیز سرآغاز تحقق اراده‌ی مردم این سرزمین در راه مبارزه با استکبار، طاغوت و به ثمرنشستن خواست ملت بزرگ ایران است ، این قیام نقطه‌ی عطف مبارزات مردم در برکندن ریشه‌ی بیداد در کشور ایران اسلامی است .
در سی و دومین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی در حالی به سوگ آن سفر کرده می نشینیم که به واسطه لطف بیکران الهی ، انقلاب اسلامی ایران با رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری مقتدر و مستحکم در مسیر آرمان های امام (ره) در حرکت است.
اینجانب سالگرد رحلت جانگداز امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران و شهادت گلگون کفنان فاجعه قیام خونین ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ را به عموم مردم شریف ایران، بخصوص مردم متدیّن و انقلابی استان مازندران ، تسلیت و تعزیت عرض می نمایم.
تصاویر
  • مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران  با ارسال پیامی سالروز رحلت امام خمینی (ره) را تسلیت گفت.
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها