| 18 اردیبهشت 1400
En | 
مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران:

 مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران:

لیالی قدر یادآور مشیت الهی، بر جاودانگی شخصیت آن حضرت است که پس از گذشت قرن ها، مسلمانان همچنان در فراقشان، فریاد گریه و زاری سر می دهند.
یکشنبه، 12 اردیبهشت 1400 | امتیاز: Article Rating
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان مازندران، سید محمد نظری مصادف با لیالی و ایام قدر ماه مبارک رمضان و ایام شهادت اسوه حلم و علم حضرت علی علیه السلام پیامی صادر کرد.
متن پیام بدین شرح است:
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
(( إِنَّا أَنْزَلْنَاهُ فِی لَیْلَةِ الْقَدْرِ ))
لیالی قدر علاوه بر آیین و فضایلی خاص، همواره یادآور مظلومیتی بزرگ برای والاترین جایگاه اسلام ناب محمدی(ص) در دل تاریخ است و در این شب‌ها و روزهای مملو از روح الهی همگان به یاد می‌آورند که چگونه معاندان و منافقان در قبال ولایت و امامت جفاکاری پیشه کردند.
اینک که در شب‌های پر برکت قدر بار دیگر توفیق عبادت و بندگی و بهره‌گیری از معنویات خوان گسترده الهی نصیب همه بندگان شده، با یاد بزرگ‌مرد تاریخ، علی (ع) زیر باران رحمت «لیله القدر » می‌ایستیم تا جان‌هایمان تطهیر شود و شاید به مضمون قدر که می‌گویند از هزار ماه برتر است دست‌یابیم گرچه ما را بر عظمت و شناسایی آن راهی نیست.
اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات تمامی مسلمانان در این ماه پر خیر و برکت، فرا رسیدن ایام شهادت مولی الموحدین حضرت علی (ع)، را به عاشقان و دلسوختگان آن حضرت و خانواده بزرگ وزارت راه و شهرسازی بخصوص کارکنان اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران و خانواده های محترمشان تسلیت عرض می نمایم.
امیدوارم در این روزهای پایانی میهمانی خدا و به ویژه شبهای قدر بتوانیم در فهم و عمل به سیره مولایمان و در جهت ارتقای اخلاق فردی و اجتماعی کوشش داشته باشیم. التماس دعا
سید محمد نظری
مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران
تصاویر
  • مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران:
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها